Orlik Młodszy zwycięzcą Nasutów Junior CUP 2018

Dnia 1 grudnia 2018 r podopieczni Daniela Cyranka z rocznika 2009 wzięli udział w II Turnieju Mikołajkowy Nasutów Junior CUP 2018. Organizatorem turnieju, który odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach, była drużyna KS Nasutów
W turnieju wzięło udział 6 zespołów: KS Nasutów, Sokół Konopnica, Świdniczanka Świdnik, ISL Lublinianka Ciecierzyn, Zawisza Garbów oraz KS Orlik Lubartów. Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym‘’. Nasi zawodnicy po wygraniu wszystkich pięciu pojedynków, zaledowali się w finale. W deycudjącym meczu przyszło nam się zmierzyć z Zawiszą Garbów. I o ile w grupie między nami padł wynik 3:2, tak w finale ponownie strzeliliśmy 3 gole, lecz tym razem nie tracąc ani jednegoo. Wynik finału to 3:0 dla nas.
 
 
Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik KS Olik Lubartów Marcel Misiak. Wszystkim zawodnikom należą się wielkie gratulacje.
 
 
Drużyna KS Orlik Lubartów wystąpiła w składzie:
Dawid Falkowicz, Dawid Łukasiewicz, Filip Żmuda, Wiktor Szereluk, Jakub Pęksa, Antoni Maj, Franciszek Górny, Maciej Olszak, Olaf Meksuła, Marcel Misiak.
 
KS Orlik Lubartów – Sokół Konopnica 5:0 
Świdniczanka Swidnik –  KS Orlik Lubartów 1:3
Zawisza Garbów - KS Orlik Lubartów 2:3
KS Nasutów - Orlik Lubartów 1:2 
KS Orlik Lubartów – ISL Lublinianka Ciecierzyn 5:1 
 
FINAŁ
KS Orlik Lubartów - Zawisza Garbów 3:0
Galeria: