Kolejna wygrana w derbach Lubartowa

30.09.2018

W ten weekend naciekawszym wydarzeniem był mecz w Lidze Lubelskiej Młodzika Młodszego. Derby Lubartowa pomiędzy naszym klubem a MOSiRem Lubartów były dla nas meczem zwycięskim. To już drugie derby rozegrane między naszymi klubami i drugie wygrane przez KS Orlik Lubartów.

W Lidze Lubelskiej Młodzika Starszego odbył się również ciekawy pojedynek. Podopieczni P.Majchera po 23 minutach gry prowadzili na wyjeździe z GLKS Michów. Gospodarze odrobili dwie bramki, ale to było to wszystko co tego dnia się im udało. Nasza wygrana stała się faktem.

 

U Trampkarzy ruszyła runda rewanżowa

23.09.2018

Rozpoczęła się runda rewanżowa w Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy. Tak szybkie rozgrywki wyniakają z nowej dla nas formy. Po 14 kolejce spotkań cztery najlepsze drużyny będą walczyły o zwycięstwo w lidze. Druga czwórka będzie walczyła o utrzymanie. Jak narazie Trampkarze Starsi są na dobrej drodze do utrzymania się w górnej części tabeli.

 

Powiślak ograny dwukrotnie przez naszych Młodzików

19.09.2018

W środę odbyły sie zaległe mecze. Nasi Młodzicy dwukrotnie wysoko wygrali z Powiślakiem Końskowolą. Natomiast Trampkarze Młodsi pojechali do Łęcznej, gdzie przyszło im się zmierzyć z tamtejszym Górnikiem.

 

Strony

Subskrybuj Front page feed