Cenny remis z wiceliderem

W sobotę, w Lubartowie zawodnicy z rocznika 2002 i młodsi (Młodzik Starszy) podejmowali wicelidera rozgrywek Ligi Wojewódzkiej.
Początek meczu zdawał się nie potwierdzać różnicy miejsc w tabeli. Szybkie ataki z naszej strony dawał nadzieję na niespodziankę. Niestety jedna z pierwszych akcji drużyny przyjezdnej zakończyła się bramką. Prawy pomocnik dośrodkował w zdłuż bramki a formalności dokonał Oskar Lasota. Od tego momentu rozpoczeły się zmasowane ataki Tomasovi. Jeden z takich ataków zakończył się podyktowaniem rzutu karnego. Naszczęście w naszej bramce stał świetnie dysponowany Przemysła Pęksa. Obronił on strzał z 11 metra i swoim wspaniałym wyjściem nie pozwolił na celną dobitkę.

W kolejnej akcji uratował nas słupek oraz dwie poprzeczki. Obiektywnie oceniając przebieg pierwszej połowy możemy stwierdzić, że przeciwnik zasługiwał na prowadzenie do przerwy.

Druga odsłona pojedynku zaczęła się od akcji w środku boiska. Z upływem czasu zakreślała się nasza przewaga. Kombinacyjne nasze akcje były przerywane próbą kontrataków zawodników z Tomaszowa Lubelskiego. Świetnie dysponowana obrona rozbijała je tuż przed naszym polem karnym.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się naszą porażką - akcję spotkania przeprowadził Patryk Tomasiak. Wdarł się on przebojem w pole karne przeciwnika. Mając przy sobie dwóch obrońców oddał celny strzał pod poprzeczkę. Bramkarz nie zdołał nawet wyjąć piłki z siatki, gdyż sędzia zakończył pojedynek.

 

Chociaż to "tylko" remis, to jednak cenny, gdyż zdobyty z wiceliderem rozgrywek. Remis zdobyty w ostatnich sekundach pojedynku. Gratulujemy.

 

Skład:
Przemysław Pęksa - Jakub Banaś, Jakub Bojanowski, Patryk Ciesielski, Kacper Kocyła, Andrzej Krzyzanowski, Filip Kuśmierzak, Jakub Mitaszka, Patryk Tomasiak, Hubert Kasztelański, Patryk Michalak, Cezary Zdunek