Orlik Młodszy zwycięzcą Nasutów Junior CUP 2018

02.12.2018
Dnia 1 grudnia 2018 r podopieczni Daniela Cyranka z rocznika 2009 wzięli udział w II Turnieju Mikołajkowy Nasutów Junior CUP 2018. Organizatorem turnieju, który odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach, była drużyna KS Nasutów

Zakończenie rozgrywek we wszystkich ligach

05.11.2018

Odbyły się już ostatnie kolejki rozgrywek we wszystkich kategoriach. Obydwie drużyny Młodzików (Młodsi i Starsi) w tabelach "przezimują" na pierwszych miejscach. Trampkarze Starsi na zakończenie rozgrywek remisowali z ostatnią drużyną (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski) i na wiosnę będą walczyli w grupie o wygraną w swojej kategorii. Z kolei Trampkarze Młodsi będą walczyć o utrzymanie w tabeli, a w ostatnim pojedynku wygrali z druzyną MOSiRu Lubartów.

 

Ważne zwycięstwo Trampkarza Starszego

07.10.2018

W ten weekend naszym Trampkarzom przyszło zmierzyć się z zespołem KS Lublinianka. Były to ważne pojedynki, szczególnie dla zawodników trenera W.Bednarczyka. Zarówno my jak i drużyna z Lublina walczymy o pierwszą czwórkę w lidze, zapewniającą utrzymanie. Warto nadmienić, że obydwa zespoły sąsiadowały ze sobą w tabeli. Po bardzo zaciętym pojedynku wyszliśmy z niego zwycięsko.

 

Również cenne zwycięstwo odnieśli Młodzicy Młodsi. W pojedynku dwóch Orlików zwycięsko wyszli podopieczni P.Aftyki. Ta wygrana pozwoliła zrównać się punktami w tabeli z liderem, mając rozegrany jeden mecz mniej.

 

Zawodnicy P.Majchera pauzowali w tej kolejce. Jednak nie przeszkodziło to w utrzymaniu fotela lidera w swojej grupie.

Kolejna wygrana w derbach Lubartowa

30.09.2018

W ten weekend naciekawszym wydarzeniem był mecz w Lidze Lubelskiej Młodzika Młodszego. Derby Lubartowa pomiędzy naszym klubem a MOSiRem Lubartów były dla nas meczem zwycięskim. To już drugie derby rozegrane między naszymi klubami i drugie wygrane przez KS Orlik Lubartów.

W Lidze Lubelskiej Młodzika Starszego odbył się również ciekawy pojedynek. Podopieczni P.Majchera po 23 minutach gry prowadzili na wyjeździe z GLKS Michów. Gospodarze odrobili dwie bramki, ale to było to wszystko co tego dnia się im udało. Nasza wygrana stała się faktem.

 

Strony